Kolekce

Některé naše produkty se dají kombinovat tak, abyste si vytvořili barevně a designově sladěný set. V této části jsme tedy pro Vás prádlo rozčlenili dle kolekcí.
Kolekce jsou rozdělené na dámské a pánské šité prádlo, dámské a pánské bezešvé prádlo a na funkční prádlo a ponožky. Vyberte si kategorii, která Vás zajímá a v ní si můžete listovat a vybírat.

Našimi základními kolekcemi jsou v bezešvém prádle kolekce Bamboo PureLine, Bamboo a Microbavlna. Všechny tři jsou zastoupeny jak v dámském tak v pánském prádle a snažíme se je pravidelně doplňovat.

V pánském šitém prádle bychom chtěli upozornit na kolekci Funny, kde jsme pro Vás připravili prádlo s vtipnými obrázky, které jsou ideální jako dárek. Druhou velmi oblíbenou kolekcí je kolekce Marek, kde je zařazeno prádlo z modalového materiálu doplněné designovými proužky.

V dámské šitém prádle jsou našimi stěžejními kolekcemi Disco kolekce. V nich najdete svoje oblíbené střihy se širokými lemy a to vždy v nejmódnějším barevném a tiskovém provedení. V této kolekci si zpravidla můžete nakombinovat příjemnou košilku, tílko či tričko s kalhotkami. Pro ženy, které milují krajky, bychom upozornili na kolekce Delicate, Sensuality a La Femme, které umožňují kombinovat kalhotky s krajkovými podprsenkami.

Poslední sekci tvoří funkční prádlo a ponožky, které přináší něco navíc hlavně pro sportovce.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí