Doprava a platba

Zboží Vám bude odesláno nejpozději následující pracovní den. V opačném případě Vás bude kontaktovat obsluha s doplňující informací na telefonní číslo, nebo email uvedený v registraci.

Zboží bude doručováno prostřednictvím zásilkových služeb, případně prostřednictvím obchodních zástupců dodavatele. Zákazník je povinen krom uveřejněné ceny zboží zaplatit i náklady na manipulaci a balné a doručení zásilky v celkové výši uveřejněné při objednávce. Zákazník může sjednat s dodavatelem i převzetí zboží v sídle dodavatele.

Zákazník je svým projevem učiněným v objednávce vázán do okamžiku dodání zboží, případně do jeho odmítnutí objednávky dodavatelem. Dodavatel má možnost objednávku odmítnout nejpozději do 10 dnů od jejího obdržení, pokud její splnění neumožňují jeho provozní podmínky, později pouze za předpokladu, že nebude zboží řádně dodáno dodavateli. Takové oznámení zašle zákazníkovi e-mailem na jím uvedenou internetovou adresu, jinak písemně na adresu doručení.

Cena zboží uvedená v katalogu internetového obchodu je závazná po celou dobu jejího zveřejnění v internetovém obchodě, její změnu oznámí dodavatel rovněž uveřejněním v internetovém obchodě. Dodávky budou realizovány za takovou cenu, jaká byla uveřejněna v době odeslání objednávky zákazníkem. 

Vlastnictví zboží a riziko nahodilé zkázy přejde na zákazníka převzetím zboží.

Podporujeme následující možnosti placení za zboží:

Dobírkou - peníze zaplatíte při převzetí zboží poštovnímu doručovateli, na poště, nebo kurýrovi PPL.
 

Poštovné po ČR

  Poštovné Dobírka
Česká Pošta - cenný balík 85 Kč 40 Kč
PPL 84 Kč 25 Kč
Uloženka 59 Kč 12 Kč
Osobní odběr v sídle firmy 0 Kč 0 Kč
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí